הכרזה המבשרת את האירוע הנוצץ שיתקיים באיצטדיון "המושבה". צילום: יח"צהכרזה המבשרת את האירוע הנוצץ שיתקיים באיצטדיון "המושבה". צילום: יח"צ
הכרזה המבשרת את האירוע הנוצץ שיתקיים באיצטדיון "המושבה". צילום: יח"צ
(הכרזה המבשרת את האירוע הנוצץ שיתקיים באיצטדיון "המושבה". צילום: יח"צ)
לפני מספר שבועות נתבשרנו כי ב-20/8 תיערך חגיגה של כדורגל נשים באיצטדיון "המושבה", כשקבוצת צ'לסי האנגלית, מהגדולות באירופה, תגיע למשחק ידידות מול נבחרת הנשים של ישראל.
היום נודע כי האירוע יהפוך לחגיגה שתשלב כדורגל ומוזיקה.
סטטיק ובן-אל, צמד הפופ המצליח בישראל כיום יפתחו את הערב ויופיעו קודם לשריקת הפתיחה. בשעה 19:00 יעלו השניים על כר הדשא וינפקו את מיטב להיטיהם וחצי שעה לאחר מכן תישמע שריקת הפתיחה למפגש בין הקבוצה האנגלית, שסיימה במקום השלישי בליגה הבכירה בארצה לבין נבחרת ישראל.
שי שדה, קפטנית נבחרת ישראל בכדורגל. צילום: ההתאחדות לכדורגלשי שדה, קפטנית נבחרת ישראל בכדורגל. צילום: ההתאחדות לכדורגל
שי שדה, קפטנית נבחרת ישראל בכדורגל. צילום: ההתאחדות לכדורגל
(שי שדה, קפטנית נבחרת ישראל בכדורגל. צילום: ההתאחדות לכדורגל)
מטרת המשחק, שמתקיים בחסות ההתאחדות לכדורגל ובעליה של צ'לסי, רומן אברמוביץ' שעבר להתגורר בישראל בשנים האחרונות, היא קידום החשיפה וחיזוק ענף כדורגל הנשים, שצובר פופולריות ברחבי העולם והגיע לשיאו במונדיאל שהתקיים בחודש שעבר בצרפת.
צ'לסי רגע לפני משחק. בקרוב בפתח-תקוה. צילום: מועדון הכדורגל צ'לסיצ'לסי רגע לפני משחק. בקרוב בפתח-תקוה. צילום: מועדון הכדורגל צ'לסי
צ'לסי רגע לפני משחק. בקרוב בפתח-תקוה. צילום: מועדון הכדורגל צ'לסי
(צ'לסי רגע לפני משחק. בקרוב בפתח-תקוה. צילום: מועדון הכדורגל צ'לסי)
"כמו בעולם המוזיקה, גם הספורט הוא חגיגה של יצירתיות המקדשת קירוב לבבות, שיתוף פעולה ושיוויון הזדמנויות", אמרו סטטיק ובן אל. "אנחנו גאים לקחת חלק באירוע יוצא דופן שכזה ולתמוך במסר החשוב".
ביקורה של קבוצת הנשים של צ'לסי הוא הזדמנות לאוהדיה הרבים של הקבוצה לצפות בשחקניות במשחק חי בארץ, כשבנוסף למשחק, תקיים קרן צ'לסי במהלך הביקור בארץ פעילויות נרחבות בשיתוף ההתאחדות לכדורגל ועמותות ישראליות, לקידום ספורט נשים ונערות, ולפיתוח הענף. בין הפעילויות: מפגש של מאמני צ'לסי עם ילדות ישראליות ופלסטיניות ואימון פתוח של הקבוצה האנגלית בשיתוף מועדון האוהדים המקומי.
הכניסה חופשית אך יש להצטייד בכרטיס מראש, ההרשמה דרך אתר "לאן", או דרך הקישור.