ביום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל, שיחול ביום חמישי הקרוב, יתקיים בספורטק העירוני של ראש העין אירוע השיא של אליפות ישראל בקט-רגל – משחקי חצי הגמר והגמר, שהזוכה בו תייצג את ישראל באליפות העולם בתיערך בסין במהלך חודש ספטמבר.
מארגני הטורניר ונציגי הקבוצות שהעפילו לחצי הגמר. צילום: רונן מנימארגני הטורניר ונציגי הקבוצות שהעפילו לחצי הגמר. צילום: רונן מני
מארגני הטורניר ונציגי הקבוצות שהעפילו לחצי הגמר. צילום: רונן מני
(מארגני הטורניר ונציגי הקבוצות שהעפילו לחצי הגמר. צילום: רונן מני)
במשחק הראשון של חצי הגמר (17:00) יתמודדו קבוצת יוני, שעלתה לחצי הגמר אחרי 3:5 על קבוצת מזרחי ונחלת יצחק שגברה ברבע הגמר על ג'פניקה בתוצאה 2:4.
ב-17:30 תתמודד הקבוצה המפתיעה של הטורניר, החרדים, המורכבת כולה מאברכים, שהביסה ברבע הגמר את מושב מאור 1:4 מול הסלע שגברו בתוצאה זהה על המלאכים של רובי.
שתי המנצחות תתמודדנה במשחק הגמר, שצפוי להיפתח בשעה 18:30 והמנצחת תוכתר כאלופת ישראל בקט-רגל!
עומר רצון מגריל את סדר המשחקים. צילום: רונן מניעומר רצון מגריל את סדר המשחקים. צילום: רונן מני
עומר רצון מגריל את סדר המשחקים. צילום: רונן מני
(עומר רצון מגריל את סדר המשחקים. צילום: רונן מני)
בהפסקה בין משחקי חצי הגמר, ייערך טקס הוקרה לגדולי השחקנים של ראש העין, שיזכו לקבלת מגן הוקרה מהנהלת העיר.
הילדים שיגיעו לאירוע, ישתתפו בהפנינג שיכלול מתנפחים, טורניר מלך הפנדלים והפעלות והכל בליווי תקליטן שידאג לקצב המוזיקלי של האירוע, ברוח חגיגות השבעים.
צילום: רונן מניצילום: רונן מני
צילום: רונן מני
(צילום: רונן מני)
עומר רצון, מחזיק תיק הספורט, שהגריל את סדר משחקי חצי הגמר, אמר: "ראש העין היא העיר המקצוענית ביותר בישראל בנושא ספורט חובבים. היה זה תענוג גדול לצפות בקבוצות המשחקות, הרצינות והתחושה של אווירה מקצוענית, כיאה וכמכבד את הערכים בהם פועלת העיר ראש העין. אנחנו גאים על כך שמדינת ישראל היא הנקודה ה-41 בעולם בה משוחק משחק ה- F5WC ושאלופת ישראל שתוכתר מהטורניר שאירחנו כאן בראש העין תטוס לייצג את ישראל באליפות העולם בחודש ספטמבר בסין".
צילום: רונן מניצילום: רונן מני
צילום: רונן מני
(צילום: רונן מני)