המחזור ה-12 בליגת השכונות בכדורגל של ראש העין היה אחד המרתקים ופוריים שקיבלנו העונה.
לא פחות מ-20 שערים הובקעו בארבעת המשחקים שנערכו בשבת והיטיבו בעיקר עם מי שלא שיחקה – האלופה ומוליכת הטבלה, קבוצת הגיא, שהייתה חופשית ממשחקים.
ארז כהן מ"הסלע". סייע לקבוצתו לנצח את "הרפאים". צילום: אבישי גמליאלארז כהן מ"הסלע". סייע לקבוצתו לנצח את "הרפאים". צילום: אבישי גמליאל
ארז כהן מ"הסלע". סייע לקבוצתו לנצח את "הרפאים". צילום: אבישי גמליאל
(ארז כהן מ"הסלע". סייע לקבוצתו לנצח את "הרפאים". צילום: אבישי גמליאל)
סגניתה ערב המחזור, קבוצת הבקעה, שבשבוע שעבר נוצחה במשחק העונה מול הגיא, פגשה את קבוצת אוקראינה, החדשה בליגה, שניצחה עד כה רק פעם אחת.
מי שציפה לטיול קליל של שבת בבוקר טעה בגדול. הקבוצה החדשה הקשתה על הבקעה והמשחק המרתק הניב שישה שערים והסתיים ללא הכרעה בתוצאה 3:3.
מי שניצלה עד תום את המעידה של "הבקעה" הייתה השלישית בטבלה, "הסלע", שפגשה את האחרונה בטבלה, קבוצת הרפאים וניצחה 0:3. אלמוג עמרם מקבוצת הסלע נבחר לשחקן ההוגן של המחזור. בעקבות הניצחון, עלתה "הסלע" למקום השני בטבלה כשבמאזנה 17 נקודות, בדיוק כמו "הבקעה" והיא מקדימה אותה בזכות הפרש שערים עדיף.
יוסי אדרי, מצטיין קבוצת "הפנתרים". צילום: אבישי גמליאליוסי אדרי, מצטיין קבוצת "הפנתרים". צילום: אבישי גמליאל
יוסי אדרי, מצטיין קבוצת "הפנתרים". צילום: אבישי גמליאל
(יוסי אדרי, מצטיין קבוצת "הפנתרים". צילום: אבישי גמליאל)
במחזור הקודם "הנחל" הפתיעה את "הסלע" ונדמה היה כי היא נצמדת לצמרת ומצטרף למאבק האליפות. אולם בשבת האחרונה היא שוב הייתה שותפה להפתעה גדולה, אך הפעם מהצד המופתע. "הנחל" פגשה את "מ.ס. יוני" המתאוששת והאחרונה יצאה עם ניצחון מרשים בתוצאה 3:5 ושמה קץ לחלומות הצמרת של "הנחל". המנצחת רשמה ניצחון שני ברציפות והיא כבר במקום השני.
שופט השבוע, עוזי שפיר. צילום: באדיבות הנהלת הליגהשופט השבוע, עוזי שפיר. צילום: באדיבות הנהלת הליגה
שופט השבוע, עוזי שפיר. צילום: באדיבות הנהלת הליגה
(שופט השבוע, עוזי שפיר. צילום: באדיבות הנהלת הליגה)
"הפנתרים" המשיכה במגמת השיפור של המחזורים האחרונים. במחזור שעבר היא נחה ולפני כן הפסידה ל"הבקעה", אבל קודם לכן רשמה שלושה משחקים רצופים ללא הפסד. בשבת האחרונה היא פגשה את "טכנופון", הקבוצה הכי צעירה בליגה ויצאה עם ניצחון 1:2 שביסס אותה במקום החמישי.
רן אלידומי בלם הקבוצה .מצטיין מקבוצת הסלע בניצחון קבוצתו על קבוצת הרפאים. צילום: אבישי גמליאלרן אלידומי בלם הקבוצה .מצטיין מקבוצת הסלע בניצחון קבוצתו על קבוצת הרפאים. צילום: אבישי גמליאל
רן אלידומי בלם הקבוצה .מצטיין מקבוצת הסלע בניצחון קבוצתו על קבוצת הרפאים. צילום: אבישי גמליאל
(רן אלידומי בלם הקבוצה .מצטיין מקבוצת הסלע בניצחון קבוצתו על קבוצת הרפאים. צילום: אבישי גמליאל)
בשבת הקרובה ייערך המחזור ה-13 ובמרכזו משחק הקצוות בין הראשונה, "הגיא" לאחרונה, "הרפאים" (אשד, 10:30). באותה שעה ינסו "הפנתרים" להמשיך לנצח מול "אוקראינה" המשתפרת (שמואל). ב-12:00 ייפגשו "טכנופון" ו "הנחל" (שמואל) ובאותה שעה תנסה "מ.ס. יוני" להפתיע גם את "הבקעה", שתקווה לנצל את המנוחה של "הסלע" ולשוב למקום השני.