טענות מצד תושבים בראש העין כנגד דואר ישראל. הסיבה לדבריהם אלו חבילות שהם נדרשים לאסוף מנקודות חלוקה בכפר קאסם במקום בעירם.
1 צפייה בגלריה
(חבילות דואר. צילום: Shutterstock)
התושבים מלינים על כך כי במקום שהמוצרים אותם הזמינו ימתינו להם בנקודות חלוקה שממילא קיימות בעיר, הם נאלצים לנדוד לעיר אחרת. "אני יכולה להזמין שלוש חבילות וכל חבילה תגיע למקום אחר", אומרת בכעס תושבת נוה אפק שהתבקשה להגיע לכפר קאסם על מנת לאסוף חבילה שהזמינה. "בסך הכל הזמנתי חבילה לאזור מגוריי כדי לא להתרוצץ ולהגיע לערים אחרות ולקנות אותם בעצמי, אז למה שולחים אותי לשם?".
עד כמה זה פוגע בך למעשה?
"זה פוגע מאוד. למזלי אני בעלת רכב, אבל מה יעשו כאלו שאין להם? ייסעו לכפאר קאסם באוטובוסים? זה לא נראה לי הגיוני בכלל. ברוב הפעמים החבילות מגיעות לתחנת הדלק בפארק אפק שזה עוד נסבל אבל אני לא מעוניינת להגיע לא לכפר קאסם, לא לאלעד ולא לפתח תקוה כדי לאסוף דואר, ולפי מה שאני מבינה אני ממש לא היחידה שנשלחת אל מחוץ לעיר".
קראו גם:
פנית לדואר לבירור העניין?
"פניתי אבל טרם קיבלתי מענה, אולי בגלל החג. הייתה מישהי שאמרה שהסבירו לה שזה נמצא במרחק אווירי של 3 קילומטר ולכן זה בסדר. אבל גם אם זה נכון, אני לא צריכה לצאת מחוץ לעיר שלי".
מדואר ישראל נמסר בתגובה: "בהתאם לבדיקתנו תושבי ראש העין אינם משויכים לקבל דואר במרכזי מסירה בכפר קאסם. ככל הנראה מדובר בטעות נקודתית, התנצלותנו על המקרה. נציין כי מוקד שירות הלקוחות זמין בחיוג טלפוני 171 וכן באמצעות "צור קשר" באתר חברת דואר ישראל בכתובת:www.israelpost.co.il".