בסוף אוקטובר 2019 (24-26.10.19) יתעורר הנגב מחדש עם פסטיבל אינדינגב 2019 שיחגוג את שנתו ה-13. לראשונה, יציג הפסטיבל שיתוף פעולה עם המפיק שוקי וייס שיהיה אמון על הבאת אקטים בינלאומיים לצד מיטב היצירה המקורית, הפקות מקור מיוחדות לפסטיבל, מתחמים חדשים וגם אתר קמפינג משודרג.
פסטיבל אינדינגב אשתקד. צילום: GAYA'S PHOTOפסטיבל אינדינגב אשתקד. צילום: GAYA'S PHOTO
פסטיבל אינדינגב אשתקד. צילום: GAYA'S PHOTO
(פסטיבל אינדינגב אשתקד. צילום: GAYA'S PHOTO)
ב-2007 נולד הפסטיבל כיוזמה פרטית של שלושה אוהבי מוזיקה שהתגוררו באיזור עוטף עזה, ורקמו חזון על גבול הבלתי אפשרי: להביא את חוד החנית של הסצינה התרבותית בישראל לפסטיבל בין כמה ימים, נווה מדבר של מוזיקה, אמנות וחופש. בשנים שחלפו, תקע אינדינגב יתד במפת התרבות הקולקטיבית כאחד האירועים המוזיקליים החשובים בארץ ואסף סביבו קהילה גדולה שמגיעה בהמוניה בכל שנה. בשנים האחרונות מציע הפסטיבל מציג למעלה מ- 100 אמנים על גבי 4 במות, מיצגים, הרצאות, סרטים, אוכל ואלכוהול בסוף שבוע סוער של אמנות בלתי מתפשרת.
כך זה נראה ב-2018. פסטיבל אינדינגב. צילום: GAYA'S PHOTOSכך זה נראה ב-2018. פסטיבל אינדינגב. צילום: GAYA'S PHOTOS
כך זה נראה ב-2018. פסטיבל אינדינגב. צילום: GAYA'S PHOTOS
(כך זה נראה ב-2018. פסטיבל אינדינגב. צילום: GAYA'S PHOTOS)
המהדורה ה- 13 של אינדינגב תכלול לראשונה מבחר איכותי של אמנים בינלאומיים, לצד מנעד אקלקטי של יצירה ישראלית עצמאית - הליין אפ המלא ייחשף בהמשך. לצד הגדילה בליינאפ, הפסטיבל יציע השנה חוויה משודרגת עם במה אלקטרונית מוגדלת, מתחם סאונדסיסטם חדש, הפקת מקור ייחודית וחוצת גבולות עם מוזיקאים מהמזרח התיכון, מתחם קמפינג משופר שיציב סטנדרט חדש ועוד הפתעות רבות.
הליינאפ המקומי והבינלאומי עדיין נבנה ויפורסם בהמשך, אך מכירת הכרטיסים באתר כבר נפתחה. מחיר כרטיס ברכישה מוקדמת עומד על 350 שקלים.