דור העתיד של עירוני ראש העין עם המאמן קובי בן עטיה. צילום: באדיבות המועדוןדור העתיד של עירוני ראש העין עם המאמן קובי בן עטיה. צילום: באדיבות המועדון
דור העתיד של עירוני ראש העין עם המאמן קובי בן עטיה. צילום: באדיבות המועדון
(דור העתיד של עירוני ראש העין עם המאמן קובי בן עטיה. צילום: באדיבות המועדון)
בעונה שעברה העפילה קבוצת הגברים של עירוני ראש העין לליגה א' והעונה היא מתבססת בליגה הרביעית. לצד זאת, ממשיך המועדון לטפח גם את כדורסל הנשים בעיר ואחרי הצלחת קבוצת הבוגרים בעונה שעברה, העונה הצוות המקצועי שם דגש גם על העפלתה של קבוצת הנשים לליגה הארצית.
למועדון שתי קבוצות שמשחקות בהצלחה בליגה א' שרון. האחת, בהדרכתו של המאמן קובי בן עטיה דוהרת בצמרת הליגה עם שמונה ניצחונות ואפס הפסדים, כשהיא שנייה רק להפועל כפר סבא הרדוף, אף היא טרם נוצחה העונה, אך שיחקה משחק אחד יותר.
הערב (חמישי) תארח הקבוצה את נועלת הטבלה, אליצור פ"ת טל ובחמישי הבא תסיים את הסיבוב במשחק העונה, בחוץ מול כפר-סבא, שהמנצחת בו תזכה למקדמה גדולה במאבק על הכרטיס לליגה הארצית, מאבק שיימשך כנראה עד המחזור האחרון, בו ייפגשו השתיים גם בראש העין. רק הראשונה בטבלה תעפיל אוטומטית לליגה הארצית. סגל הקבוצה מורכב, בין השאר, מכל שחקניות קבוצת נערות א' של המועדון, כך שעתיד כדורסל הנשים בעיר נראה ורוד.
באותו מחוז משחקת גם עירוני ראש העין שי, בהדרכתה של רויטל ערמון, שגם משחקת בקבוצה. הקבוצה רושמת גם היא עונה מוצלחת ומדורגת כרגע במקום השלישי במאזן של שישה ניצחונות ושלושה הפסדים. הערב (חמישי) תסיים את הסיבוב הראשון במשחק חוץ מול הפועל רמת הכובש.
בנות הכדורסל של ראש העין. יש עתיד לכדורסל הנשים בעיר. צילום: באדיבות המועדוןבנות הכדורסל של ראש העין. יש עתיד לכדורסל הנשים בעיר. צילום: באדיבות המועדון
בנות הכדורסל של ראש העין. יש עתיד לכדורסל הנשים בעיר. צילום: באדיבות המועדון
(בנות הכדורסל של ראש העין. יש עתיד לכדורסל הנשים בעיר. צילום: באדיבות המועדון)
במועדון מקבלים בסיפוק רב את הצלחתן של קבוצות הנשים. אביחי חלא, המנהל המקצועי של המועדון אמר: "לאחר שהצלחנו לבנות בסיס חזק אצל השחקניות שלנו מגילאי בית הספר לכדורסל, יחד עם צוות מאמנים מקצועי ומסור, אנחנו שמחים שעכשיו יש להן לאן לשאוף, ומוטיבציה גדולה לעבוד קשה וחזק יותר, כדי להצליח גם כשיגיעו לקבוצה הבוגרת. אני רוצה להודות למחזיק תיק הספורט עומר רצון על התמיכה במועדון וקידום ענף הכדורסל בראש העין".