רייץ בפעולה. ספורטאית וגם תלמידה מצטיינת. צילום: אורן אהרונירייץ בפעולה. ספורטאית וגם תלמידה מצטיינת. צילום: אורן אהרוני
רייץ בפעולה. ספורטאית וגם תלמידה מצטיינת. צילום: אורן אהרוני
(רייץ בפעולה. ספורטאית וגם תלמידה מצטיינת. צילום: אורן אהרוני)
גאווה מקומית - נטלי רייץ, תושבת פתח-תקוה וחברת נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית, הבטיחה את מקומה באולימפיאדת טוקיו, שתיערך בקיץ הקרוב.
רייץ, שצורפה לנבחרת בשנה שעברה, הייתה חלק מההצלחה הגדולה של הנבחרת, שסיימה במקום הרביעי בתחרות הקרב-רב באליפות העולם שהתקיימה בבאקו, מה שמבטיח לה, כאמור, את הכרטיס לטוקיו.
את הנבחרת מובילה המאמנת הלאומית אירה ויגדורצ'יק, יחד עם בתה רחלי והמאמנת נועה קדוש, גם היא מפתח-תקוה. המתעמלות שהשתתפו הן בר שפוצניקוב, אופיר דיין, קארין וקסמן, שי בן רובי, יאנה קרמרנקו ורייץ.
הצלחתן מצטרפת להישגים האישיים של לינוי אשרם, שזכתה בארד בבאקו וניקול זליקמן, שהבטיחו אף הן את השתתפותן במשחקים האולימפיים.
נבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל בפעולה במהלך אליפות העולם. צילום: אורן אהרונינבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל בפעולה במהלך אליפות העולם. צילום: אורן אהרוני
נבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל בפעולה במהלך אליפות העולם. צילום: אורן אהרוני
(נבחרת ההתעמלות האמנותית של ישראל בפעולה במהלך אליפות העולם. צילום: אורן אהרוני)
בקמפוס "אנקורי" בפתח תקווה, בו לומדת נטלי, צפו בהתרגשות בתחרות. התלמידים והמורים, שמלווים את נטלי אישית כדי להתאים את לימודיה לתכנית האימונים האינטנסיבית, בירכו אותה באמצעים דיגיטליים וממתינים לחזרתה כדי לחגוג איתה את הישגיה המרשימים.
יוסי שפרבר, מנהל אנקורי פתח תקווה: "נטלי היא ילדה מדהימה, שמצליחה לשלב אימונים לא פשוטים עם לימודים וחברים, אנחנו גאים שיש לנו תלמידה כזאת ובטוחים שתצליח בכל שתבקש".