"עסקים מצליחים" חוגגת את הזכייה. בהצלחה בקייפטאון! צילום: יח"צ רשות הספורט ראש העין"עסקים מצליחים" חוגגת את הזכייה. בהצלחה בקייפטאון! צילום: יח"צ רשות הספורט ראש העין
"עסקים מצליחים" חוגגת את הזכייה. בהצלחה בקייפטאון! צילום: יח"צ רשות הספורט ראש העין
("עסקים מצליחים" חוגגת את הזכייה. בהצלחה בקייפטאון! צילום: יח"צ רשות הספורט ראש העין)
קבוצת "עסקים מצליחים", המורכבת מתושבי ראש העין, היא אלופת ישראל בקט-רגל!
הקבוצה, המורכבת משחקנים שרובם מנהלים אורח חיים חרדי, תהיה נציגת ישראל באליפות העולם שתיערך בחודש נובמבר בקייפטהאון שבדרום -אפריקה.
בגמר הגדול שנערך אתמול (ד') ניצחה קבוצת "עסקים מצליחים" את קבוצת הפניקס 3:1, לעיני למעלה מ - 200 צופים שגדשו את המושבים של המתקן החדש שהוקם ברחוב בגין בראש העין.
איליה דמוני כבש צמד וכמו רבים וטובים לפניו, השוערים הגדולים בעולם, גם נדב הרמב"ם, שאמון על נעילת שערה של "עסקים מצליחים", התכבד בכיבוש משלו.
הקט-רגל, או בשמו הלועזי 5a side , הוא הגרסה הפופולרית של המשחק, ומתאים לכל ישוב בארץ שבו מגרשים קשיחים (פרקט/אספלט/בטון/כורכר מהודק) או מיני פיץ' (דשא סינטטי). וזאת בניגוד לכדורגל אולמות (Futsal), אותו מפעילה ההתאחדות לכדורגל, אשר דורש אולם במידות מיוחדות אשר די נדירות בארץ.
ראש העירייה, שלום בן משה, משתעשע על כר הדשא החדש. צילום: יח"צ ראשות הספורט ראש העיןראש העירייה, שלום בן משה, משתעשע על כר הדשא החדש. צילום: יח"צ ראשות הספורט ראש העין
ראש העירייה, שלום בן משה, משתעשע על כר הדשא החדש. צילום: יח"צ ראשות הספורט ראש העין
(ראש העירייה, שלום בן משה, משתעשע על כר הדשא החדש. צילום: יח"צ ראשות הספורט ראש העין)
הקט-רגל מופעל בעולם בלעדית ע"י חברת F5 אשר מחזיקה זכיינים במעל ל-40 מדינות, עם מעל ל- 350 טורנירים המנוהלים ברחבי העולם ובכמות כוללת של כחצי מיליון שחקנים רשומים המשחקים את המשחק במדינות השונות.
זהו טורניר החובבים הגדול מסוגו בעולם!
מדי שנה נערכת אליפות עולם, המהווה את רגע השיא של הפעילות ואת טורניר הכדורגל החובבני הגדול בעולם. ניתן להתרשם ממנו באתר האינטרנט או בדף הפייסבוק של - http://f5wc.com/.
בשנה שעברה, במסגרת חגיגות 70 שנה למדינת ישראל, נערך טורניר הגמר הישראלי בראש העין ואז זכתה בו קבוצת "נחלת יצחק" התל-אביבית, שהשנה הודחה בחצי הגמר.
רגע אחד ממשחק הגמר שנערך אמש. צילום: יח"צ רשות הספורט ראש העיןרגע אחד ממשחק הגמר שנערך אמש. צילום: יח"צ רשות הספורט ראש העין
רגע אחד ממשחק הגמר שנערך אמש. צילום: יח"צ רשות הספורט ראש העין
(רגע אחד ממשחק הגמר שנערך אמש. צילום: יח"צ רשות הספורט ראש העין)
אצלנו בראש העין, חרטנו על דגלנו את נושא המקצוענות בספורט העממי, והטורניר הזה, במתקן המחודש שלנו, לעיני הקהל הנלהב שלנו, חימם את ליבנו ומייצג נאמנה את ערך המקצוענות. בהצלחה לאלופה החדשה שלנו באליפות העולם בדרום אפריקה."