נערות הכדורשת של ראש העין. הצלחה גדולה. צילום:  מועדון כדורשת ראש העיןנערות הכדורשת של ראש העין. הצלחה גדולה. צילום:  מועדון כדורשת ראש העין
נערות הכדורשת של ראש העין. הצלחה גדולה. צילום: מועדון כדורשת ראש העין
(נערות הכדורשת של ראש העין. הצלחה גדולה. צילום: מועדון כדורשת ראש העין)
קבוצת הנערות של מועדון כדורשת עירוני ראש העין, מסכמת עונה מוצלחת ביותר, כשבכל האירועים שהשתתפה, הגיעה להישגים גבוהים מאוד.
הישג השיא היה הזכייה במקום הראשון בספורטירשת שנערכה בב"ש ובנוסף, זכתה הקבוצה גם במקום השני באולימפיאדת הילדים שהתקיימה במכון ווינגייט ובמקום השלישי בטורניר חנוכה ברעננה ובאליפות הארצית שהתקיימה באילת.
מאמנת הקבוצה, ימית נגר, מסכמת את העונה המוצלחת: "אני מאמנת את הקבוצה כבר 3 שנים, מאז היו הנערות בכיתה ו'-ז'. אני גאה בנערות הצעירות שהתמידו והגיעו לאימונים והקשיבו להנחיות ועל הרצון שלהן להשתפר ולהצליח. מודה גם למנהלי המועדון: איל ואסמונה פרץ, על כל ההשקעה והתמיכה בקבוצות הכדורשת בעיר וקידום המגדר הנשי".
הנערות בזמן משחק. צילום: מועדון כדורשת ראש העיןהנערות בזמן משחק. צילום: מועדון כדורשת ראש העין
הנערות בזמן משחק. צילום: מועדון כדורשת ראש העין
(הנערות בזמן משחק. צילום: מועדון כדורשת ראש העין)
את מועדון הכדורשת בראש העין, הקים איל פרץ לפני 11 שנים, ויחד עם אסמונה שהיא הפרוייקטורית בהתנדבות, ממשיכים לפתח את ספורט הכדורשת בעיר ובאזור. את קבוצת הנערות הראשונה, הקימו לפני כ-8 שנים, חלקן מתמידות ולאחר השירות הצבאי חזרו לשחק בקבוצות נשים בליגות אפק.
עמותת הספורט העירונית ומועדון הכדורשת – מזמינים כל ילדה, נערה ואשה להצטרף לקבוצות הכדורשת, למועדון מקצועי שהוא משפחה !
לתיאום אימון ניסיון:
אסמונה פרץ - 052-801710