היום הגדול של גביע ליגת השכונות של ראש העין בכדורגל יגיע בעוד ארבעה ימים, כששתי קבוצות מפתיעות למדי יתמודד בגמר הגביע – "הסלע" ו ה"פנתרים".
שחקני "הסלע" חוגגים את ההעפלה לגמר. צילום: אבישי גמליאלשחקני "הסלע" חוגגים את ההעפלה לגמר. צילום: אבישי גמליאל
שחקני "הסלע" חוגגים את ההעפלה לגמר. צילום: אבישי גמליאל
(שחקני "הסלע" חוגגים את ההעפלה לגמר. צילום: אבישי גמליאל)
אירוע הגמר יתקיים ביום שבת בשעה 17:15 במגרש "אשד". לצד שחקני הליגה ואוהדי הקבוצות המשתתפות, יכבדו את האירוע בנוכחותם, בין השאר, ח"כ איתן כבל (המחנה הציוני), תושב ראש העין, ראש העיר שלום בן משה ועוד רבים וטובים. במהלך אירוע הגמר ייערך גם טקס הענקת צלחת האליפות לזוכה בה, קבוצת "הגיא".
מקסים, שחקן "אוקראינה" מציג קעקוע המשלב את דגל ישראל ואוקראינה. צילום: אבישי גמליאלמקסים, שחקן "אוקראינה" מציג קעקוע המשלב את דגל ישראל ואוקראינה. צילום: אבישי גמליאל
מקסים, שחקן "אוקראינה" מציג קעקוע המשלב את דגל ישראל ואוקראינה. צילום: אבישי גמליאל
(מקסים, שחקן "אוקראינה" מציג קעקוע המשלב את דגל ישראל ואוקראינה. צילום: אבישי גמליאל)
את הדרך הארוכה לגמר השלימו שתי הקבוצות בחצי הגמר, שנערכו בשתי השבתות האחרונות.
"הסלע" שהדיחה ברבע הגמר את האלופה, קבוצת "הגיא" בניצחון 0:4 מפואר, נפרדה בתיקו 2:2 מיריבתה, קבוצת "הבקעה". המשחק הראשון בין השתיים הסתיים בתיקו 1:1 והמשמעות – הולכים לבעיטות הכרעה מהנקודה הלבנה.
לירן אלידומי, מאמן/מנהל "הסלע", עם מי שמילא את התפקיד במשך 40 שנה, ציון צוברי. צילום: אבישי גמליאללירן אלידומי, מאמן/מנהל "הסלע", עם מי שמילא את התפקיד במשך 40 שנה, ציון צוברי. צילום: אבישי גמליאל
לירן אלידומי, מאמן/מנהל "הסלע", עם מי שמילא את התפקיד במשך 40 שנה, ציון צוברי. צילום: אבישי גמליאל
(לירן אלידומי, מאמן/מנהל "הסלע", עם מי שמילא את התפקיד במשך 40 שנה, ציון צוברי. צילום: אבישי גמליאל)
אחרי שכל קבוצה הבקיעה שבעה שערים, הבקיעה "הסלע" גם את השמיני, בעוד יריבתה החמיצה ונתנה את האות לחגיגות הגדולות של שחקני "הסלע", שלאורך כל העונה דורגו בשולי הצמרת ועכשיו יכולים לגעת בתהילה.
מצטיין מקבוצת אוקראינה מקסים בוצירוב. צילום: אבישי גמליאלמצטיין מקבוצת אוקראינה מקסים בוצירוב. צילום: אבישי גמליאל
מצטיין מקבוצת אוקראינה מקסים בוצירוב. צילום: אבישי גמליאל
(מצטיין מקבוצת אוקראינה מקסים בוצירוב. צילום: אבישי גמליאל)
"הפנתרים", שברוב משחקי הליגה דורגו במרכז הטבלה, הציגו יכולת משופרת בחלקה השני של העונה, שיפור שהמשיך גם במשחקי הגביע. ברבע הגמר, כזכור, הם גברו על "טכנופון" ובחצי הגמר הוגרלו לפגוש את הלהיט הגדול של שלב הבתים בגביע – קבוצת "אוקראינה", שמשחקת זו העונה הראשונה בליגה וניצחה בכל משחקיה עד חצי הגמר.
אוהדי קבוצת "אוקראינה" מסיימים עונת גביע נהדרת. צילום: אבישי גמליאלאוהדי קבוצת "אוקראינה" מסיימים עונת גביע נהדרת. צילום: אבישי גמליאל
אוהדי קבוצת "אוקראינה" מסיימים עונת גביע נהדרת. צילום: אבישי גמליאל
(אוהדי קבוצת "אוקראינה" מסיימים עונת גביע נהדרת. צילום: אבישי גמליאל)
גם במשחק הראשון מול "הפנתרים", שמרה "אוקראינה" על מאזן מושלם וניצחה 1:2. בשבת האחרונה, במשחק מרתק, ניצחו "הפנתרים" 2:3 וכפו גם על ההתמודדות הזאת הכרעה מהנקודה הלבנה.
12 בעיטות לכל קבוצה חלפו ללא הכרעה. בבעיטה ה-13 הצליח שוער "הפנתרים", יוסי אדרי, המשמש גם כמאמן הקבוצה, להדוף את הפנדל של יריבו ולשלוח את "הפנתרים" לגמר הגדול.
בהיעדר פייבוריטית ברורה, המשחק צפוי להיות פתוח ומרתק במיוחד.