העונה ה-12 של ליגת כדורגל החופים תצא מחר (שישי) לדרך בחוף פולג, נתניה ואיתה גם אחת הקבוצות המצליחות בענף, עירוני ראש העין.
בעונה שעברה החמיצה הקבוצה את הפיינל פור בפעם הראשונה מאז נוסדה הליגה, כשהודחה ברבע הגמר בידי כרמיאל שהנחיתה, כזכור, את אחד השחקנים הכי טובים בעולם למשחק אחד. כיום, אוסר התקנון על מהלך דומה.
ערן אביב (בכחול). בתקווה שיחגוג גם העונה. צילום: STRAVOערן אביב (בכחול). בתקווה שיחגוג גם העונה. צילום: STRAVO
ערן אביב (בכחול). בתקווה שיחגוג גם העונה. צילום: STRAVO
(ערן אביב (בכחול). בתקווה שיחגוג גם העונה. צילום: STRAVO)
את הקבוצה יאמן העונה אנדריי אסולין, שאימן את מכבי עמישב העונה ובחופים עשה זאת אשתקד בבית"ר ירושלים. הסגל עבר שינוי משמעותי, כשאל השוער עידן טרבלסי, השריד היחיד מהעונה שעברה, הצטרפו, בין השאר, דור אלברמן (בית"ר ירושלים), טאראס שולקובסקי ועדי ונטורה מפ"ת, משה בן לולו ואיוב אבו סבית מכפר קאסם. הסגל תוגבר בשלושה זרים – שני שחקני נבחרת ספרד הצעירה כריסטיאן מרטינז וחוזה אריאס והפורטוגלי פאביו קוסטה.
יחגגו גם ביום שישי? אוהדי ראש העין בעוד מפגן עידוד. צילום: מני בן ארייחגגו גם ביום שישי? אוהדי ראש העין בעוד מפגן עידוד. צילום: מני בן ארי
יחגגו גם ביום שישי? אוהדי ראש העין בעוד מפגן עידוד. צילום: מני בן ארי
(יחגגו גם ביום שישי? אוהדי ראש העין בעוד מפגן עידוד. צילום: מני בן ארי)
לאן כל זה יוביל את הקבוצה? אביב לא ממהר להמר. "כשהתחלתי לבנות את הקבוצה היו איתנו ארבעה שחקנים משמעותיים, שהיו חלק מהקבוצה, עד שקיבלו 100 שקל יותר מקבוצות אחרות ועזבו", סיפר אביב, "כל הפאזל התפזר והיינו צריכים לבנות מחדש. אין הרבה שחקנים עם ניסיון על המדף. כרגע אנחנו רוצים בעיקר לנצח את המשחק הראשון מול בית"ר ירושלים (16:30). מה שבטוח הוא שנהיה השליטים ביציעים. ארגון "אולטרס ראש העין" כבר עובד ומכין תפאורה".