אחרי שבוע של פגרה בשל מזג האוויר, חזרה ליגת השכונות של ראש העין בכדורגל לפעילות. בשבת נערך המחזור העשירי וסיפק עוד סדרה של משחקים נהדרים, מותחים והפעם גם מפתיעים.
מוליכת הטבלה והאלופה, קבוצת הגיא, התאוששה מהפסד הבכורה שנחלה במחזור הקודם וגברה בסיומו של משחק מרתק על קבוצת מ.ס. יוני.
אלירן מחפוד מקבוצת הנחל ובן הזקונים שבא לעודד. צילום: אבישי גמליאלאלירן מחפוד מקבוצת הנחל ובן הזקונים שבא לעודד. צילום: אבישי גמליאל
אלירן מחפוד מקבוצת הנחל ובן הזקונים שבא לעודד. צילום: אבישי גמליאל
(אלירן מחפוד מקבוצת הנחל ובן הזקונים שבא לעודד. צילום: אבישי גמליאל)
למרות דירוגה בתחתית, מ.ס. יוני לא התכוונה לוותר בקלות ועלתה ליתרון 1:2, אולם האלופה הוכיחה הרבה אופי וידעה להפוך את התוצאה ולצאת עם ניצחון מרשים 2:4.
קבוצת הסלע, שגברה במחזור הקודם על הגיא, פגשה את טכנופון. גם פה, מדובר היה בקרב קצוות, אולם טכנופון הפתיעה, הפגינה עליונות ועלתה ליתרון 0:2. הקבוצה עם השחקנים הכי צעירים בליגה נאבקה לשמור על יתרונה, אולם הניסיון עשה את שלו והסלע חזרה והשוותה בסיום ל-2:2, שעדיין מהווה תעודת כבוד לטכנופון.
ירון רבינוביץ' מקבוצת הבקעה. בשבת - משחק העונה. צילום: אבישי גמליאלירון רבינוביץ' מקבוצת הבקעה. בשבת - משחק העונה. צילום: אבישי גמליאל
ירון רבינוביץ' מקבוצת הבקעה. בשבת - משחק העונה. צילום: אבישי גמליאל
(ירון רבינוביץ' מקבוצת הבקעה. בשבת - משחק העונה. צילום: אבישי גמליאל)
קבוצת הבקעה ניצלה את המעידה של הסלע וטיפסה למקום השני אחרי ניצחון 1:3 על הפנתרים, שנעצרו אחרי רצף של תוצאות טובות.
הנחל התרחקה עוד יותר מהצמרת אחרי שסיימה בתיקו 1:1 מול אוקראינה, שבעונתה הראשונה בליגה ממשיכה לספק תוצאות מכובדות.
ירון חממי, מאמן ומנהל קבוצת הנחל. צילום: אבישי גמליאלירון חממי, מאמן ומנהל קבוצת הנחל. צילום: אבישי גמליאל
ירון חממי, מאמן ומנהל קבוצת הנחל. צילום: אבישי גמליאל
(ירון חממי, מאמן ומנהל קבוצת הנחל. צילום: אבישי גמליאל)
קבוצת הרפאים הייתה חופשית ממשחקים.
בשבת הקרובה אמורה הייתה אמורה הליגה לצאת לפגרת חג פורים, אולם בשל ביטול המחזור בשבוע שעבר, בוטלה הפגרה וייערך מחזור סדיר. ועוד איזה מחזור.
ב-10:30 ייערך משחק העונה מס' 2, כששתי המוליכות, הבקעה והגיא ייפגשו ראש בראש בקרב על הפיסגה (שמואל). ב-12:00 ייפגשו באותו מגרש הנחל והסלע, במשחק בין שתי קבוצות שרוצות להישאר צמודות לצמרת.
באשד ייערכו שני קרבות תחתית בין קבוצות שהציגו יכולת גבוהה במחזור האחרון – רפאים תפגוש את מ.ס. יוני (10:30) ומיד לאחר מכן טכנופון תשחק מול אוקראינה. הפנתרים יהיו חופשיים.