במועדון הכדורסל עירוני ראש העין עונת 19/20 כבר יצאה לדרך. באגודה החליטו לנצל את החופש הגדול על מנת לאפשר לקבוצות המועדון הכנה טובה, נכונה ומקצועית לעונה שבפתח.
המאמן המנטאלי אורי פאר ושחקני המועדון בפעולההמאמן המנטאלי אורי פאר ושחקני המועדון בפעולה
המאמן המנטאלי אורי פאר ושחקני המועדון בפעולה
(צילום: באדיבות המועדון)
לאחר מסיבות סיום צנועות לאור מגבלות הקורונה, הקבוצות החדשות במחלקת הנוער החלו את האימונים בשלב מוקדם. מדובר בכ-300 שחקניות ושחקנים אשר עובדים על שיפור היסודות והכנה למשחקי הליגה והגביע.
כדורסלני עירוני ראש העיןכדורסלני עירוני ראש העין
כדורסלני עירוני ראש העין
(צילום: באדיבות האגודה)
21 קבוצות ליגה נרשמו השנה באיגוד הכדורסל. "האגודה צומחת וגדלה ומביאה הרבה כבוד לגאווה לראש העין", מספר בגאווה המנהל המקצועי של המועדון, אביחי חלא, "למרות זאת, אנחנו לא נחים ועובדים על מוקדי נוספים במסגרת בתי הספר לכדורסל, מגילאי גן חובה וכולל קבוצות בוגרות ובוגרים עממי". לצד זאת, נפתחו נבחרות בתי הספר, בגילאים השונים, שישתתפו גם בתחרויות ארציות. נבחרת תיכון "בגין" ישתתף גם בשנה בליגת בתי הספר וינסה לעשות צעד נוסף למעלה, תחת הדרכתו של חלא.
שחקן נבחרת ישראל לשעבר, אפיק ניסים, וחניכיו החדשים בראש העיןשחקן נבחרת ישראל לשעבר, אפיק ניסים, וחניכיו החדשים בראש העין
שחקן נבחרת ישראל לשעבר, אפיק ניסים, וחניכיו החדשים בראש העין
(צילום: באדיבות האגודה)
הצוות המקצועי של המחלקה יזכה העונה לחיזוק משמעותי. אפיק ניסים, שחקן נבחרת ישראל וקבוצות רבות בליגת העל לשעבר והיום שחקנה של אליצור יבנה מהלאומית יהיה אחראי על קבוצות המצוינות ואימוני העשרה ואורי פאר ישמש כממאמן המנטאלי לספורטאים.
כדורסלני עירוני ראש העין מתכוונים לעונה החדשהכדורסלני עירוני ראש העין מתכוונים לעונה החדשה
כדורסלני עירוני ראש העין מתכוונים לעונה החדשה
(צילום: באדיבות האגודה)
"בימים לא פשוטים אלו רצינו לעשות הכל על מנת לתת לשחקניות ולשחקנים שלנו מעטפת מקצועית", מסכם חלא, "יש לנו עכשיו את כל הזמן לשפר, לקדם, לסייע ולגעת בכל שחקן ושחקן. הקבוצות החדשות מתכוננות כראוי לעונה הקרובה עם המאמנים החדשים שלהם. אני רוצה להודות לראש העיר שלום בן משה, למנכ"ל העירייה אילן הררי, למחזיק תיק הספורט עומר רצון ולמנהל עמותת הספורט אליוסף בוכניק על הסיוע הרב, על העזרה בהמשך הפעילות החשובה כל כך לילדים שלנו וכמובן על קידום ענף הכדורסל בעיר".
פרסום ראשוני: 16:39 , 02.08.20