עירוני ראש העין, העולה החדשה לליגה א' בכדורסל ממשיכה להיות ההפתעה הנעימה של מחוז שרון. אמש (שלישי) רשמה הקבוצה המוכשרת ניצחון ליגה חמישי ברציפות, הפעם 61:68 מרשים בחוץ מול מכבי באקה אל גרבייה, מהקבוצות החזקות בליגה, שדורגה רביעית ערב המחזור.
קהל גדול מילא את יציעי האולם בבאקה וראה את השחקנים של צמד המאמנים קובי בן עטיה ואביחי חלא פותחים מצוין ומובילים בהפסקה 24:35.

עירוני ראש העין חוגגת עוד ניצחון. עירוני ראש העין חוגגת עוד ניצחון.
עירוני ראש העין חוגגת עוד ניצחון.
(צילום: באדיבות עירוני ראש העין)
שחקני בקה, בעידוד הקהל הנהדר, חזרו לעניינים במחצית השנייה וצימצמו את ההפרש עד כדי נקודה אחת בלבד לזכות האורחים - 43:44. שלשה גדולה של שחקן ראש העין אמיר וינברג וחטיפה נהדרת של טל ארץ קדושה יחד עם נקודות חשובות של תומר מאיר סגרו סופית את הסיפור וזה למרות פציעה ברבע האחרון של אביאל בן גד.
בסיום, כאמור 61:68 לאורחים, שחוגגים ניצחון חמישי ברציפות ואת העלייה למקום הרביעי בליגה, על חשבון המפסידה. קלעו לראש העין: נדב גרנר 21, טל ארץ קדושה 15, תומר מאיר 14, אביאל בן גד 11, אמיר וינברג 5 ואסף חרמון 2. יפתח בוכמן מסר לא פחות מ-15 אסיסטים.
עירוני ראש העין (בשחור) מול מכבי באקהעירוני ראש העין (בשחור) מול מכבי באקה
עירוני ראש העין (בשחור) מול מכבי באקה
(צילום: באדיבות עירוני ראש העין)
עם מאזן 4:9, שלוש נקודות פחות משתי מוליכות הטבלה, אליצור מ.א. שומרון ומכבי רעננה יאיר, תנסה להמשיך ראש העין ולהתקדם במעלה הטבלה. במחזור הבא, שייערך ביום שלישי (21:00) תארח ראש העין את הפועל טירה המדורגת לפני אחרונה ותנסה להמשיך בשרשרת ההצלחות.