עומר בשארי ז"ל, צעיר בן 24 משכונת כפר אברהם בפתח תקוה, נהרג לאחר שהחליק עם האופנוע שלו ביום שישי בערב על כביש סמוך לאלפי מנשה. בני משפחתו וחבריו הרבים כואבים והמומים את מותו בטרם עת על הכלי שכל כך אהב.
ביום שישי בשעה 22:35 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב ירקון על רוכב אופנוע שהחליק בכביש 55 מאלפי מנשה לקרני שומרון.
חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי בשטח ופינו את עומר לבית החולים מאיר במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם. במהלך השבת נפטר עומר מפצעיו.
להלוויה, שנערכה ביום ראשון אחר הצהריים, הגיעו מאות בני אדם שהכירו את עומר והמשפחה. השבעה מתקיימת בבית הכנסת "צרור המור", סמוך לבית המשפחה ברחוב גולד.
ליד סוכת האבלים נמצאים כל העת חבריו הרבים של עומר, שמתקשים להשלים עם האובדן. חלק מהחברים הגיעו למקום עם אופנועים, עדות לקבוצת חובבי הכלי הדו גלגלי שעומר השתייך אליה.
"עומר היה בחור שמח שהצחיק את כולם, תמיד עם חיוך על הפנים, טוב לב, עוזר לכולם ואוהב לתת מעצמו", אומר אחד מחבריו. "הוא למד בישיבה תיכונית בפתח תקוה ושירת בצה"ל".
לדברי חבריו, אהבתו הגדולה של עומר היתה לאופנועים. "הוא עסק בזה באופן מקצועי. עשה שיעורי רכיבה והיה נוסע במיוחד למסלול מקצועי שיש בפצאל. האופנוע היה האהבה הכי גדולה שלו ואחרי השחרור מהצבא הוא עסק בזה הרבה. הוא היה בדרך לבקר את בן דוד שלו. כואב הלב שדווקא הכלי שהוא כל כך אהב לקח לו את החיים".
"עומר היה האח הבכור במשפחה, בנם של איילה ויגאל. הוא היה תומך ומלווה את אחיו הקטנים בכל אשר הלכו וסיפק הרבה נחת להוריו. בחור מקסים משכמו ומעלה".
החברים מספרים כי מלבד האהבה המיוחדת שלו לאופנועים, עומר גם אהב רכיבות על אופניים, שחייה, אופנוע ים, נסיעות לחו"ל ופעילויות ספורטיביות נוספות. "הוא בחור שאהב להנות מהחיים. קשה לנו לאבד חבר יקר כל כך".
יהי זכרו ברוך.