הלוגו לציון 70 לראש העין. עיצוב גרפי: אילן ירימי, באדיבות דוברות עיריית ראש העיןהלוגו לציון 70 לראש העין. עיצוב גרפי: אילן ירימי, באדיבות דוברות עיריית ראש העין
הלוגו לציון 70 לראש העין. עיצוב גרפי: אילן ירימי, באדיבות דוברות עיריית ראש העין
(הלוגו לציון 70 לראש העין. עיצוב גרפי: אילן ירימי, באדיבות דוברות עיריית ראש העין)
שמחה כפולה: אירועי יום העצמאות יתנו את האות לפתיחת שנה חגיגית במיוחד בראש העין, לאור העובדה שהעיר חוגגת 70 שנה להיווסדה. לאור זאת, נוצר הצורך לעצב לוגו שילווה את כל האירועים.
ועדה בראשות ראש העירייה שלום בן משה, מנכ"ל העירייה שלמה שילה, ומחלקת דוברות ופרסום של העירייה, בחרה את הלוגו שילווה את האירועים לציון 70 שנה לראש העין.
ראש העין נוסדה בשנת 1949 והחלה כמחנה עולים שקלט עשרות אלפי עולים שהגיעו לארץ מתימן במבצע "על כנפי נשרים". ראש העין כיום הינה אחת הערים המובילות והמבוקשות בלב המדינה הקולטת בשנים האחרונות אלפי תושבים חדשים.
הלוגו הססגוני משקף את הסמל המיתולוגי של העיר "על כנפי נשרים" ואת הבנייה בשכונות החדשות. הלוגו הנבחר עוצב ע"י המעצב הגרפי אילן ירימי תושב העיר.
בלוגו הצבעוני ניתן לראות באופן בולט את המספר 70 כשלצידו סמל העירייה. כמו כן ניתן לראות את השילוב בין הבניינים החדשים והגבוהים לבתים הוותיקים וגם את מגדל צדק על ראש גבעה.
לכל אירועי יום העצמאות 2019 בראש העין לחצו על הקישור.