לקראת החזרה המלאה ללימודים בגנים, הוציאה הערב (שבת) עיריית ראש העין עדכון לגבי החזרה לגנים. בין היתר ציינה כי הגנים מוכנים לקבלת הילדים מחר ויפעלו בהתאם למתווה והנחיות משרד החינוך.
חוזרים בהדרגה למתכונת לימודים מלאהחוזרים בהדרגה למתכונת לימודים מלאה
חוזרים בהדרגה למתכונת לימודים מלאה
(צילום אילוסטרציה: pixabay)
בהתאם להנחיית משרד החינוך, כל גני הילדים ייפתחו בשעה 7:55 בבוקר ( ולא בשעה 7:30), כך שהגננת תקבל את הילדים ותבדוק את הצהרות הבריאות. גני החינוך המיוחד ייפתחו בשעה 7:30 בבוקר.
סייעות - כלל הסייעות (סייעת אם/ סייעת שנייה/ סייעת רפואית/ סייעת תומכת למידה/ סייעת סבב, תעבודנה בהתאם למתכונת עבודה רגילה על פי שיבוץ משרתן מתחילת שנת הלימודים.
הזנת בוקר - בהתאם להנחיית משרד החינוך, בבוקר כל ילד מביא מהבית אוכל בקופסת אוכל ובנוסף בקבוק שתייה עם שמו. הזנת צהריים בגני יוח"א - ההזנה מתקיימת כרגיל ללא שינוי.
ההורים מביאים את הילדים עד לפתח שער הגן כולל הצהרת בריאות, לא תתאפשר להורים כניסה למתחם הגן. ההגעה לגן לא תתאפשר לאחר השעה 08:30.
פעילויות תל"ן - לא ייתקימו פעילויות תל"ן בגן ( תכנית לימודים נוספת - חוג בגן, ריתמוסיקה, הצגות וגן מוסיקלי).
צהרוני החברה העירונית "מקום בלב" - הצהרונים חוזרים לפעול ביום שני. הודעות ועדכונים נוספים על פתיחת הצהרון יועברו אליכם באמצעות החברה העירונית "מקום בלב".
לגבי קווי ההסעות לתלמידים: החל מיום שני קווי תחבורה ציבורית לתלמידים של חברת "אפיקים" חוזרים לפעול כרגיל. יש לציין כי לאור החלטת משרד הבריאות נותרה עדיין המגבלה של 20 נוסעים באוטובוס. אם הנחייה זו לא תוסר, העירייה תפעל מול חברת "אפיקים" ומשרד התחבורה כדי לתגבר את הקווים. ביום ראשון יפורסמו מספרי הקווים ולוחות הזמנים. קו 301 חוזר כבר מיום ראשון למתכונת הרגילה בהתאם להגבלות.