חיסוני הקורונה של כללית חוזרים למרכז הפיס הקהילתי "לב אפק", השוכן ברחוב נווה אפיקים 1 בשכונת נווה אפק בראש העין.
על רקע התגברות התחלואה בקורונה, ובמסגרת ההיערכות להרחבת המבצע למתן מנת החיסון השלישית, יופעל במקום מתחם רחב ידיים עם מספר רב של עמדות חיסון שיפעלו במקביל.
2 צפייה בגלריה
מתחם חיסונים ראש העין
מתחם חיסונים ראש העין
מתחם חיסונים ראש העין
(צילום: דוברות מחוז דן-פ"ת, כללית)
המתחם ב"לב אפק", שצפוי להיפתח במהלך השבוע הבא, יחליף את מתחם חיסוני הקורונה המצומצם שהפעילה כללית בעת האחרונה בבית הספר ע"ש שי עגנון. עם פתיחתו יסגרו בכללית מעגל, שכן במקום פעל בהצלחה מתחם חיסונים במשך החודשים הראשונים של השנה.
בכללית מציינים כי ניתן להגיע ולהתחסן ב"לב אפק" בקביעת תור מראש באתר כללית, באפליקציה או במוקד הטלפוני 2700*. שעות הפעילות: ראשון עד חמישי בין 12:00 ל-22:00, ובסופי שבוע בין 8:00 ל-17:30. ככל שיגדל הביקור לחיסונים, ייתכן ויורחבו או ישתנו שעות הפעילות, ולכן מומלץ להתעדכן באתר כללית טרם ההגעה למקום.
2 צפייה בגלריה
מתחם חיסונים ראש העין
מתחם חיסונים ראש העין
מתחם חיסונים ראש העין
(צילום: דוברות מחוז דן-פ"ת, כללית)
במנהלת ראש העין של כללית מסבירים כי במקביל למתן חיסונים לאוכלוסיית בני ה-60 פלוס, יינתנו באולם הפיס גם חיסונים לבני נוער בגילאי 12 עד 18 שטרם התחסנו, או כאלה שזקוקים לחיסון שני. בנוסף שבים וקוראים במנהלת לכל יתר התושבים המתגוררים בראש העין וסביבתה, שחצו את גיל 18 וטרם התחסנו, למהר ולקבוע תור לקבלת חיסון נגד קורונה במוקד החדש.
קראו גם:
לדברי מנהל מנהלת ראש העין, ד"ר שי נתנזון, "כללית מרחיבה ומשדרגת את מתחם החיסונים בראש העין. זו הדרך היחידה שלנו לנצח את המגפה. בואו, התחסנו ושמרו על בריאותכם ובריאות יקיריכם. החיסון בטוח ויעיל ביותר במניעת תחלואה קשה ומוות".