נועה פפושדו. צילום: אור גפןנועה פפושדו. צילום: אור גפן
נועה פפושדו. צילום: אור גפן
(נועה פפושדו. צילום: אור גפן)
נועה פפושדו (22) הבת של מלכת היופי המיתולוגית וילידת פתח תקוה ספיר קופמן-פפושדו ז"ל, ממשיכה בימים אלה את דרכה של אמה וחורכת את מסלולי הדוגמנות.
פפושדו היא סטודנטית שנה ב' למשפטים ובמקביל שוקדת על תואר שני במנהל עסקים במרכז הבינתחומי. בין תחביביה אפשר למצוא אהבה לטיולים, לסקי, לים ולריקודים. היא מקפידה להתאמן באופן קבוע ושומרת על תזונה בריאה. ולמתעניינים - היא תפוסה חזק בזוגיות. לאחרונה הצטלמה נועה לקמפיין בגדים ראשון לקטלוג קיץ 2019 של מותג בגדי הים "ספידו" הנחשב למוביל בענף הספורט, כשלצידה הצטלמו השחיינים האולימפיים דוד גמבורג, יעקב טומרקין ויהונתן קופלב.
ספיר קופמן פפושדו. צילום: שאול גולןספיר קופמן פפושדו. צילום: שאול גולן
ספיר קופמן פפושדו. צילום: שאול גולן
(ספיר קופמן פפושדו. צילום: שאול גולן)
אמה ספיר קופמן-פפושדו ז"ל, הלכה לעולמה כשהיא בת 52 בלבד בחודש נובמבר 2017. ספיר התמודדה עם מחלת הסרטן, היתה נשואה לאיש העסקים יואב פפושדו ויש לה שלושה ילדים.
היא נכנסה לתודעה הציבורית בשנת 1984, כאשר היתה נערה בת 18 מפתח תקוה. אחת מבנות המשפחה המליצה עליה לתחרות מלכת היופי היוקרתית של עיתון "לאישה". בתחרות היא הצליחה לנצח את כל המתמודדות האחרות וזכתה בכתר הנכסף. במשך שנים ארוכות מאז הזכייה היא השתתפה באירועים ציבוריים שונים והיתה לאחת הידועניות המוכרות בישראל.
את ילדותה העבירה ספיר בפתח תקוה. היא למדה בתיכון אחד העם בעיר ובני גילה זוכרים אותה כנערה טובת לב, חכמה וכמובן יפת תואר. בשנים האחרונות התגוררה בכפר שמריהו עם משפחתה.
מספרים שבתה נועה יפה לא פחות מאמה, ואולי יותר חשוב מכך - בעלת לב זהב כמוה.