יוצאת האח הגדול, בר כהן ובן זוגה אליאב טעטי שיתפו היום (ה') כי היא הייתה בהיריון עם תאומים, אבל עברה הפלה. בפוסט שפרסמה בסטורי היא מספרת על המקרה הטרגי.
2 צפייה בגלריה
בר ואליאב. עוברים לגור יחד
בר ואליאב. עוברים לגור יחד
בר ואליאב
(צילום מסך מהאינסטגרם של אליאב טעטי)
"ה' נתן ה' לקח. כשהתבשרנו בכיתי. אני לא כועסת על עצמי, זה היה בכי של שמחה. לא חשבתי שבגיל 32 אקלט בקלות, אבל גם היה פחד, איך שוב? מה יגידו עליי? שוב לא תחת נישואים. אני חזקה מול ביקורת אבל זו ביקורת שקשה מולה - כי את כלכך רוצה רק לשמוח ושישמחו עבורך.
"כשסיפרתי לאליאב שאנחנו בהריון ובכיתי הוא צעק צעקה רועמת של אושר ואמר לי אני אוהב אותך יותר, את האמא של הילדים שלי. ברגע כל הפחד נמחק. בכינו כמו שני ילדים מאושר אמיתי ומזוקק - עבורי זה היה כמו תיקון כזה של העבר, זה יהיה הריון שמח עבורי, מההתחלה ועד הסוף - אפילו את סבא ז"ל הספקתי לשמח בבשורה. ט"ו באב השנה היה אמור להיות הכי שמח עבור שנינו - בדיקת שקיפות עורפית שבה היינו צריכים לקבל בשורה שזה לא עובר אחד כמו שחשבנו.

קראו גם:

"יש לנו תאומים והם זהים! במקום לזעוק מאושר על החלום שלי לתאומים כי לא ראו באולטראסונד הראשון, התבשרנו בחודש שלישי שהם שניים אבל כבר אין להם דופק ויש לבצע הפלה דחופה.
"היום אני מבינה את הנשים שחוות את הכאב הקשה מנשוא - את האובדן. ללכת בהריון ולחזור ללא. אני מאמינה שהכל לטובה, ויש סיבה להכל. שואלת את אלוהים מאותו רגע למה לא השאיר לי אותם? ומנסה להתנחם באלו שאומרים שהם כנראה הגיעו לתיקון קצר בעולם והלכו, הצדיקים שלי".

2 צפייה בגלריה
הפוסט של בר כהן
הפוסט של בר כהן
הפוסט של בר כהן
(צילום מסך, מתוך האינטסגרם)

לסיום היא כותבת לבן זוגה אליאב טעטי: "דבר אחד הבנתי היום, ידעתי שאתה האחד שלי אבל לא הבנתי עד כמה חיים שלמים היו שווים, כל מה שעברתי היה כדי לקבל אותך.
"האדם הכי רגיש, הכי חבר, הכי אוהב והכי מכיל, הכאב שלך גמר אותי - אבל לא חשבת על עצמך לרגע, חשבת רק עליי. רק אתה תהיה אבא של הילדים שלי, ויהיו לנו".