התלונה במשטרה. צילום: מתוך דף הפייסבוק של עומר שכטרהתלונה במשטרה. צילום: מתוך דף הפייסבוק של עומר שכטר
התלונה במשטרה. צילום: מתוך דף הפייסבוק של עומר שכטר
(התלונה במשטרה. צילום: מתוך דף הפייסבוק של עומר שכטר)
הסערה בנושא מודעות הנאצה (פשקווילים) נגד עומר שכטר ממרצ בראש העין נמשכת: הבוקר (ראשון) הוא הגיש תלונה במשטרת ראש העין. זאת לאחר שנפוצו בעיר שמועות כאילו הוא אחראי באופן ציני למודעות האלה.
להלן הדברים המלאים שכתב שכטר בדף הפייסבוק שלו:
"שורה תחתונה - הגשנו תלונה הבוקר במשטרת ראש העין.
נמנעתי מלהגיש תלונה עד היום. לא רציתי ולא חשבתי שניאלץ להגיע למצב הזה - הגשת תלונה היא הסלמה של הסיטואציה ואני בטוח שגורמי אכיפת החוק יגנו על חופש הביטוי שלי.
דווקא בתקופת חגי תשרי, גורמים פוליטיים ניסו לצייר את המהלך הזה כמהלך ציני שנעשה על ידי, ולא כמהלך השומר על מערכת היחסים העדינה גם כך בין האוכלוסיות השונות בעיר. לאנשים שהתלונה הזו מופנית כלפיהם יש שם ופנים ומשפחה. אך עם זאת, יש גבול למסע ההסתה שמתנהל נגדי כבר למעלה משנה.
עומר שכטר. צילום: מרצ-מקומיעומר שכטר. צילום: מרצ-מקומי
עומר שכטר. צילום: מרצ-מקומי
(עומר שכטר. צילום: מרצ-מקומי)
אותם אנשים עומדים מאחורי פעולות שפלות - ה״פולסא דנורא״, האיומים עלינו בעקבות מיזם ״שבוס״ והאיומים האישיים עליי במדיות השונות. הפעולות האלו חייבות להיפסק.
כל אלו הם חלק מאותה מטרה - להלך עלינו אימים ולגדוע את המאבק שלנו לראש העין חופשית. לכן, מכיוון שלשלטים שנתלו לפני שבוע נוספו איומים רבים בימים האחרונים, החלטתי הבוקר לשים לכך סוף ולהגיש תלונה רשמית במשטרה.
אין לנו בעיה עם ביקורת, אין לנו בעיה עם דיונים וחילוקי דעות קשים. כל אלו ניתנים לגישור. אך איומים והסתה הם קווים אדומים ולא נעבור עליהם לסדר היום. אנחנו נמשיך להיאבק על כך שלכל אחד ואחת יהיו את מקומם בעיר".
צילום: מתוך הרשת החברתיתצילום: מתוך הרשת החברתית
צילום: מתוך הרשת החברתית
(צילום: מתוך הרשת החברתית)