שימו לב: משרד הבריאות פרסם אמש (חמישי) את רשימת המקומות בהם שהו חולי הקורונה החדשים שאובחנו השבוע, ביניהם ארבעה חולים שהסתובבו בפתח תקוה.
הקניון הגדול פתח תקוההקניון הגדול פתח תקוה
הקניון הגדול פתח תקוה
(צילום: אלעד גוטמן)
זהו מסלולם המלא:
חולה 375
חולה בשנות ה- 40 לחייו, ממרכז הארץ. חשיפה לחולה מאומת.
12.3: 06:00-06:45 אוטובוס חב' דן קו 166 מתחנת עד"ש שפיק פ"ת לארלוזורוב בת"א.
19:30-20:00 אוטובוס של חב' דן קו 166 מארלוזורוב ויצמן ת"א תחנה מס' 13 עד תחנת עד"ש שפיק מס' 46 בפ"ת.
13.3: 06:00-06:30 בית כנסת "יחדיו" - רח' אלעזר פ"ת באולם מרכזי.
18:30-17:45 בית כנסת "יחדיו"– רח' אלעזר פ"ת.
14.3: 08:00-10:00 בית כנסת "צעירי הדר גנים" רח' בן אליעזר 18, פ"ת.
17:00-17:20 בית כנסת "יחדיו"– רח' אלעזר פ"ת
18:20-18:40 בית כנסת "יחדיו"– רח' אלעזר פ"ת
20:00-23:00 מסעדת 2B ביהוד, דרך העצמאות 16 – בחדר פרטי.
15.3: 16:00-16:45 אוטובוס חב' דן קו 166 מתחנת "על פרשת דרכים" – רכבת ארלוזרוב מס' 14,ת"א עד לתחנת עד"ש שפיק מס' 46 פ"ת.
16.3 : 06:00-06:30 בית כנסת "יחדיו" – רח' אלעזר פ"ת
07:00-08:00 אוטובוס חב' דן קו 166 מתחנת עד"ש שפיק מס' 10 פ"ת לת"א – "על פרשת דרכים"-רכבת מס' 38.
17.3: 19:30-19:50 אוטובוס קו 82 של חב' קווים מארלוזורוב ת"א עד לחיים עוזר פ"ת
בני המשפחה, מכרים ועמיתים לעבודה קיבלו הודעות אישיות
חולה 368
חולה בשנות ה- 30 לחייו, ממרכז הארץ. מגע עם חולה מאומתת.
בני משפחה, מכרים ומכרים לעבודה קיבלו הודעות אישיות.
ב- 26.2: בין השעות 18:00-18:30 חנות "ניצת הדובדובן", פ"ת.
ב- 27.2: בין השעות 07:55-08:05 מעון "ניצנים", עינב.
בין השעות 10:20-10:55 מרפאת "כללית", רח' רוטשילד 76, פ"ת.
בין השעות 10:55-11:15 סופר "שי חסד", רח' רוטשילד, פ"ת.
בין השעות 13:00-14:00 בית חולים מאיר, מרפאת כאב, כפר סבא.
ב-28.2: בין השעות 07:25-07:35 מעון "ניצנים", עינב.
בין השעות 07:30-08:00 בית כנסת "אשכנזי", עינב.
בין השעות 12:30-12:35 גן "ניצנים", עינב.
בין השעות 18:00-19:00 בית כנסת "סיימונס", קריית ארבע.
ב- 29.2: בין השעות 08:00-10:00 בית כנסת "אלון יוסף", קריית ארבע.
בין השעות 16.30-17.30 בית כנסת ב"ישיבת ניר", קריית ארבע.
בין השעות 18.30-19.00 בית כנסת "טוניסאי", קריית ארבע.
ב- 1.3: בין השעות 08:05-08:15 מעון "ניצנים", עינב.
בין השעות 17:25-18:15 סופר "רמי לוי" פ"ת, רח' הסיבים 37.
ב- 2.3: בין השעות 07:54-14:30 קלפי, בני ראם.
בין השעות 15:40-15:50 קלפי, עינב.
בין השעות 16:30-2:45 קלפי, בני ראם.
ב- 3.3: בין השעות 07:55-8:00 מעון "ניצנים", עינב.
ב- 4.3: בין השעות 16:00-18:15 אולמי נוף הירדן, מצפה יריחו.
ב- 6.3: בין השעות 09:00-10:00 מרפאת כאב, ביה"ח מאיר, כפר סבא.
בין השעות 10:15-11:05 סופר "יינות ביתן", כפר סבא.
ב- 7.3: בין השעות 06:00-07:35 בית כנסת "ספרדי", עינב.
ב- 9.3: בין השעות 07:55-08:05 מעון "ניצנים", עינב.
ב- 10.3: בין השעות 07:00-08:00 בית כנסת "אשכנזי", עינב.
ב- 11.03 : בין השעות 10:00-11:45 סופר "רמי לוי", כפר סבא.
בין השעות 11:45-12:15 חנות "קליית חממה" סמוך לסופר "רמי לוי" כפר סבא.
חולה 398
חולה בשנות ה-20 לחייה מאזור המרכז.
המגעים הקרובים של החולה אותרו ומתודרכים באופן פרטני.
11.3: 7:30 קו אוטובוס של דן מס' 51. עליה בתחנת ז'בוטינסקי פינת קריניצי ר"ג, ירידה בתחנת הקניון הגדול פ"ת בשעה 08:05.
11.3: 19:00 קו אוטובוס של דן מס' 51. עליה בתחנת הקניון הגדול פ"ת, ירידה בתחנת בן גוריון פינת ז'בוטינסקי ר"ג בשעה 19:30.
12.3 בשעות 9:00-10:00 סופרפארם נמל תל אביב, התערוכה 3 ת"א.
חולה 379
גבר בשנות השלושים לחייו מאפרת.
המגעים הקרובים של החולה כבר אותרו ומתודרכים באופן פרטני.
04.03.2020 יום רביעי, 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים).
05.03.2020 יום חמישי, 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים).
06.03.2020 יום שישי 08:00 עד 08:40 בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת
06.03.2020 יום שישי 17:30 עד 19:00 בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה
07.03.2020 יום שבת 07:15 עד 10:30 בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה
07.03.2020 יום שבת 17:00 עד 17:30 בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה
08.03.2020 יום ראשון, 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים).
08.03.2020 יום ראשון, 09:00 עד 12:45 שוק פורים בחצר בית הספר עמית דביר, רח' עליית הנוער 2 בבית שמש
08.03.2020 יום ראשון 20:30 עד 21:30 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
09.03.2020 יום שני 08:00 עד 09:00 בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת
09.03.2020 יום שני 14:10 עד 14:30 תפילת מנחה בבית הכנסת 'השטיבלאך', רחוב החי"ש, ירושלים
09.03.2020 יום שני 18:00 עד 19:00 קריאת המגילה בבית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
09.03.2020 יום שני 21:30 עד 23:00 מסיבה בבית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
10.03.2020 יום שלישי 08:00 עד 09:15 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
10.03.2020 יום שלישי 20:30 עד 20:45 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
11.03.2020 יום רביעי 08:00 עד 08:40 בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת
11.03.2020 יום רביעי 20:30 עד 20:45 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
12.03.2020 יום חמישי, 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים)
12.03.2020 יום חמישי 15:00 עד 15:30 בבית הכנסת 'השטיבלאך', רחוב החי"ש, ירושלים